Biuro Aktuarialne Prospecto

Profesjonalne
Usługi Aktuarialne

Prospecto Sp. z o.o.
ul. Górczewska 216
01-460 Warszawa
 
prospecto@prospecto.com.pl 
Tel.: 22 666 08 97 Tel. kom.: 609 188 889
    ponad 20 lat doświadczenia
    ISO 9001   - gwarancja jakości
    ISO 27001 - bezpieczeństwo informacji
                                           (z uwzględnieniem zapisów RODO)
    
    Najlepsze Biuro Aktuarialne
    wg Forum Biznesu w latach 2011 - 2016  
    sprawdź >

XII Ogólnopolska Konferencja Aktuarialna


2017-09-19

W dniach 20-21 września odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji Aktuarialnej

Kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji AktuarialnejW budynkach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w dniach 20-21 września odbędzie się już XII edycja Ogólnopolskiej Konferencji Aktuarialnej. Jej tytuł to „Zagadnienia aktuarialne – teoria i praktyka”. Patronat honorowy nad konferencją objął J.M. Rektor SGH prof. dr hab. Marek Rocki. W komitecie programowym Konferencji zasiadają m.in. prof. dr hab. Maria Podgórska, prof. dr hab. Lesław Gajek, prof. dr hab. Stanisław Heilpern, prof. dr hab. Walenty Ostasiewicz i wielu wykładowców związanych z aktuariatem. Merytoryczny patronat nad Konferencją objęło Polskie Stowarzyszenie Aktuariuszy. Poprzednie Konferencje zawsze cieszyły się bardzo wysokim zainteresowaniem, głównie z powodu bardzo wysokiego poziomu merytorycznego przedstawianych referatów i ich innowacyjnego spojrzenia na problemy z jakimi aktuariusz spotyka się w swojej codziennej pracy.

Udział w Konferencji może stać się okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat aktuariatu zwłaszcza dla osób, które wiążą swoją karierę m.in. z pracą aktuariusza. Jako główny cel Konferencji wymienia się konsolidację środowisk, które prowadzą badania z zakresu nauk aktuarialnych, a organizatorzy mają nadzieję, że Konferencja stanie się forum do wymiany poglądów między praktykami a środowiskami akademickimi.

Podczas XII Ogólnopolskiej Konferencji Aktuarialnej swoje referaty wygłoszą wybitni polscy specjaliści z dziedziny aktuariatu. Będzie można wysłuchać prelekcji dotyczących m.in. ubezpieczeń na życie, prognozowania długości życia, optymalnych strategii inwestycyjnych a także ubezpieczeń AC. Aktuariusz spotyka się z powyższymi zagadnieniami w swojej codziennej pracy i niewątpliwie wygłoszone referaty pozwolą na rozszerzenie wiedzy z dziedziny aktuariatu.

XII Edycja Konferencji Aktuarialnej jest kontynuacją spotkań, które w minionych latach odbywały się w Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, na Uniwersytecie Warszawskie, na Politechnice Łódzkiej, w IM PAN czy SGH w Warszawie.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Konferencji: http://aktuarialna.konferencjasgh.pl

wstecz

Jakość nigdy nie jest przypadkiem!


Medale.gif
perla_IQ_.gif
CWB_.gif
ISO9001.gif
ISO27001__.gif
PCK.gif
RZETELNA_FIRMA.gif


Masz jakieś pytania? Oddzwonimy w 60 sekund!

Masz jakieś pytania? Oddzwonimy w 60 sekund!