Biuro Aktuarialne Prospecto

Profesjonalne
Usługi Aktuarialne

Prospecto Sp. z o.o.
ul. Górczewska 216
01-460 Warszawa
 
prospecto@prospecto.com.pl 
Tel.: 22 666 08 97 Tel. kom.: 609 188 889
    ponad 20 lat doświadczenia
    ISO 9001   - gwarancja jakości
    ISO 27001 - bezpieczeństwo informacji
                                           (z uwzględnieniem zapisów RODO)
    
    Najlepsze Biuro Aktuarialne
    wg Forum Biznesu w latach 2011 - 2016  
    sprawdź >

Kalkulator Rezerw Aktuarialnych

1.jpg

Co to jest Kalkulator Rezerw Aktuarialnych?
To przyjazny system aktuarialny, który umożliwia naszym Klientom szereg wygodnych i bezpiecznych działań w kolejnych krokach współpracy podczas wyceny rezerw.

Dane do wyceny rezerw pracowniczych
Pobranie plików Excel i wprowadzenie danych do wyceny nigdy nie było tak funkcjonalne! Wyznaczony przez Klienta pracownik wprowadza do systemu dane kadrowo-płacowe. Natychmiast widzi czy dane są kompletne. A co najważniejsze na bieżąco, on-line koryguje potencjalne błędy, co eliminuje długotrwałe i stresujące przerzucanie się mailami. Przesłanie danych mailem nigdy nie dawało takich korzyści jak oferuje nasz Kalkulator.

Nadzór nad aktualnym statusem wyceny
W dowolnym momencie można sprawdzić jaki jest aktualny etap współpracy, po czyjej stronie jest ruch i z kim z naszego biura aktuarialnego można się skontaktować w razie potrzeby. Dodatkowo o kolejnych istotnych etapach pracy informujemy Klienta na bieżąco także mailowo.

Oglądanie, aktualizacja i akceptacja wyników wyceny
Po implementacji przez naszego aktuariusza spersonalizowanego modelu dla Klienta i dokonaniu przez nas wyliczeń (dla wstępnie rekomendowanych przez nas parametrów), Klient ogląda wyniki w Kalkulatorze, samodzielnie zmienia ustalony parametr wyceny, po czym ekspresowo otrzymuje nowy wynik. Taką czynność Klient może przeprowadzić wielokrotnie, aż docelowo akceptuje ostateczne kwoty rezerw.

Pobieranie dokumentów
Po przygotowaniu przez nas końcowej dokumentacji udostępniamy raport aktuarialny oraz ustalone zestawienia w Kalkulatorze Rezerw Aktuarialnych.

Zalety Kalkulatora Rezerw Aktuarialnych
Nasza zdalna usługa ma szeroki wachlarz zalet. Warto zwrócić uwagę na kilka najistotniejszych elementów.

Usługa online
Kalkulator jest systemowym narzędziem do wyceny rezerw aktuarialnych, do którego dostęp w optymalnym zakresie ma także Klient. Nie wymaga instalowania specjalnego programu, wystarczy dostęp do internetu i standardowa przeglądarka.

Bezpieczeństwo danych
Przekazanie danych przez Kalkulator jest znacznie bezpieczniejsze niż przesyłanie ich mailem. Zadbaliśmy by transmisja danych była szyfrowana i poufna.

Kontrola ewentualnych błędów
Dzięki Kalkulatorowi można uniknąć typowych problemów takich jak: pominięcie którejś danej o pracowniku, ewidentnej pomyłki w dacie, itp. W razie takich nieścisłości Klient otrzyma czytelny komunikat i będzie mógł natychmiast go poprawić już bezpośrednio w Kalkulatorze aktuarialnym, bez konieczności czasochłonnej korespondencji.

Szybkość i wysoka jakość usługi
Przesłane dane trafiają natychmiast do Kalkulatora Rezerw Aktuarialnych i do aktuariusza, który wykonuje i nadzoruje wyliczenia. Dzięki temu, że poprawność danych została już zweryfikowana podczas wgrywania danych, a model został już wcześniej dla Państwa zaimplementowany w naszym systemie aktuarialnym, to czas oczekiwania na nasze wyliczenia jest zminimalizowany (może to być nawet jedynie kilkanaście minut!).

Zapraszamy Państwa do współpracy i korzystania z Kalkulatora Rezerw Aktuarialnych!


Jakość nigdy nie jest przypadkiem!


Medale.gif
perla_IQ_.gif
CWB_.gif
ISO9001.gif
ISO27001__.gif
PCK.gif
RZETELNA_FIRMA.gif


Masz jakieś pytania? Oddzwonimy w 60 sekund!

Masz jakieś pytania? Oddzwonimy w 60 sekund!